«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Великому Березному відзначили День Свободи
2008-11-24 11:28:00

У Великому Березному відзначили День Свободи

У рамках відзначення Дня Свободи, встановленого Указом Президента України у 2005 році, у Великоберезнянському районному будинку культури відбувся святковий концерт.

         З вітальним словом до великоберезнянців звернулися заступник голови районної організації Єдиного Центру, заступник голови місцевої райдержадміністрації Василь Шіпош та селищний голова Василь Керецман.
         Як зазначили промовці, осінні події 2004 року стали відліком справжньої самостійності та незалежності української держави. Чи не вперше за всю новітню історію тисячоліттями поневолена нація підвелася з колін, виявляючи протест проти утиску свободи та приниження людської гідності.
         «Не всі революційні гасла вдалося одразу втілити у життя, нелегкими виявилися кроки перебудови економіки, політичного устрою, законодавчих засад розвитку країни, - наголосила у своєму звернені до жителів району голова Великоберезнянської районної організації Єдиного Центру Мирослава Каламуняк. – Але процес демократизації сфер суспільного життя став безповоротнім, і це дозволяє українцям бути повноправними учасниками розбудови своєї держави.»
        У святковому концерті з нагоди Дня Свободи взяли участь вчителі Великоберезнянської музичної школи.
 

Великоберезнянської районної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"