«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

За участі Єдиного Центру відкрито перший в області спортивний майданчик зі штучним покриттям у сільській місцевості
2008-11-26 15:33:00

За участі Єдиного Центру відкрито перший в області спортивний майданчик зі штучним покриттям у сільській місцевості

Перший в області спортивний майданчик зі штучним покриттям у сільській місцевості відкрито днями у Мукачівському районі. Його обладнано поблизу стадіону села Ракошино. Урочиста частина, що передувала відкриттю майданчика, відбулося за участі представників влади, спортивної громадськості та численних прихильників спорту, серед яких були і представники Єдиного Центру.

         Громаду села вітали заступник голови Мукачівської райдержадміністрації, член Ради Мукачівської районної організації Єдиного Центру Ольга Маринець, представник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Юрій Захаров та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Євген Овсянніков.
        Майданчик збудовано у рамках бюджетної Програми Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України. Для цього з державного бюджету виділено 168 тисяч гривень. Також 50 тисяч гривень залучено з районного бюджету (в рамках Програми розвитку фізичної культури та спорту). Силами районної влади здійснено підготовку основи, на яку згодом встановили футбольне покриття.
       Облаштовували майданчик за кошти обласного й державного бюджетів, а також за рахунок меценатів, які відгукнулись на ініціативу голови Мукачівської райдержадміністрації, очільника районної організації Єдиного Центру Іллі Токаря. На його думку, від розвитку фізичної культури та спорту залежить наскільки здоровою та сильною буде наша нація у майбутньому, а подібні сучасні спортивні об’єкти забезпечать сільським дітям можливість займатись спортом та створять альтернативу комп’ютерним клубам та ігровим залам.
       За словами Іллі Токаря, це сучасне футбольне поле є тільки, як то кажуть, першою ластівкою. Незабаром подібні майданчики будуть відкриті і в інших населених пунктах району. Вже розпочато роботу з облаштування такого ж спортивного об’єкту в селі Великі Лучки.
      Якість штучного газону того ж дня мали нагоду оцінити юнаки футбольних команд сіл Ракошино, Чинадійово та Кайданово. Після урочистої церемонії відкриття майданчика відбувся товариський футбольний матч між цими командами.

 

Мукачівської районної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"