«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Іван Балога зустрівся з жителями Мукачівського району
2008-11-27 13:12:00

Іван Балога зустрівся з жителями Мукачівського району

Питання, що цікавили жителів району, котрі прийшли на прийом до Івана Балоги, були як особистого характеру, так і стратегічного, де мова йшла про вирішення проблем конкретних населених пунктів.

         Громадяни, особливо малозабезпечені родини, зверталися здебільшого за матеріальною допомогою, просили посприяти у вирішенні житлових питань, придбанні побутової техніки тощо. Представники сільських і селищних рад, депутатського корпусу вболівали за стан автошляхів, ремонт закладів освіти, культури, охорони здоров’я, розвитку інфраструктури населених пунктів.
         Зокрема, Павшинський сільський голова Іван Пфайфер говорив про необхідність виділення коштів для подальшого удосконалення місцевої мережі водопостачання та водовідведення. Жителька села Яблунів, депутат сільської ради Надія Алмашій звернула увагу першого заступника голови ОДА на необхідність продовження протизсувних заходів на одній з дільниць між села Яблунів та Новоселиця. Частину робіт тут вже виконали, тепер є потреба у додаткових коштах для остаточної ліквідації означеної проблеми.
          Іван Балога уважно вислухав кожне звернення, дав мешканцям району необхідні рекомендації, а керівникам обласних та районних органів влади, комунальних підприємств - відповідні доручення, що дозволять задовольнити особисті прохання громадян, присутніх на прийомі. Також було обіцяно передбачити необхідні кошти у обласному та місцевому бюджетах для вирішення заявлених проблем конкретних населених пунктів.
         Того ж дня очільник обласної організації Єдиного Центру Іван Балога та керівник Мукачівської РДА, голова Мукачівської районної організації Єдиного Центру Ілля Токар відвідали кілька освітніх закладів Мукачівщини, де тривають будівельні або ремонтні роботи. Одним із таких об’єктів - загальноосвітня школа у селі Верхня Визниця. Будівництво тут розпочалося у 2006 році. Проектом передбачено зведення двоповерхового навчального корпусу, розрахованого на 250 учнів, та актової зали, обладнаних сучасними системами тепло і водопостачання. Будівельники наразі освоїли 2,43 мільйони гривень. До кінця 2008 року заплановано здати в експлуатацію навчальний корпус.
         Також Іван Балога ознайомився з ходом будівельних робіт у дитячому садочку та загальноосвітній школі села Горонда Мукачівського району. За словами представників місцевої влади, будівництво зазначених об’єктів мають завершити вже на початку наступного – 2009 року.
         Як зазначив голова Закарпатської обласної організації Єдиного Центру, Мукачівський район один із тих регіонів краю, де активно вирішують питання розвитку та нормального функціонування закладів соціальної сфери, перш за все шкіл, дитячих садочків, медичних амбулаторій та сільських лікарень. Нині у кількох насалених пунктах закінчуються будівельні роботи у дитсадках і невдовзі усі дошкільні навчальні заклади Мукачівщини матимуть прекрасні умови для повноцінного відпочинку, харчування та виховання наймолодших жителів району.

 

Прес-служби Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"