«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Берегівському районі триває газифікація населених пунктів
2008-11-27 15:08:00

У Берегівському районі триває газифікація населених пунктів

Газифікація населених пунктів — одне з пріоритетних завдань влади та довгоочікувана подія для місцевих мешканців. Робити це в нинішніх умовах ой як нелегко: даються взнаки і економічні негаразди, і брак коштів. Однак, незважаючи на труднощі, до кінця цього року газ буде проведено до всіх населених пунктів Берегівщини.

            Вже на сьогоднішній день "блакитним" паливом користуються мешканці більше 30 сіл, а невдовзі таку можливість матимуть жителі ще 10 населених пунктів. Отож, запалення символічного факела у Верхніх Реметах, уже ні для кого не було несподіванкою, хоча і приємним сюрпризом. На нього люди чекали майже чотири роки.
          - Довелося провести значну організаційну роботу, - говорить голова РДА, член ради районної організації Єдиного Центру Володимир Трикур. - У цьому велика заслуга сільської громади, райдержадміністрації та депутатського корпусу районної ради. Досить сказати, що загальна вартість будівництва газопроводу високого тиску до Нижніх і Верхніх Реміт протяжністю 2,4 кілометра складає 846 тисяч гривень, з них пів мільйона профінансовано бюджетом Берегівського району. Відрадно, що у нас встановилися тісні контакти з керівництвом підрядної організації  - Виноградівської ПМК-78, працівники якої активізували роботи, інколи працювали навіть у борг.
           На урочистостях виступив також голова районної ради Бейло Чізмар. Він відмітив, що газифікація села - це важливий крок до зміцнення матеріального і соціального становища селян, адже тепер перед ними відкриваються нові можливості щодо розгортання господарської діяльності. Для цього необхідно виявляти ініціативу, опановувати сучасний менеджмент.
          Відтак відбулося урочисте запалення факела. Селяни щиро дякували гостям за турботу про людей праці, за покращення умов проживання у їхньому населеному пункті.

 

Берегівської районної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"