«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Діти з малозабезпечених родин Перечинщини отримали від Єдиного Центру теплий одяг та взуття
2008-11-28 11:57:00

Діти з малозабезпечених родин Перечинщини отримали від Єдиного Центру теплий одяг та взуття

І малеча, і батьки щиро дякували за подарунки. Вони виявилися вкрай доречними, бо на сезонне оновлення гардеробу потрібні чималі кошти. Вишукати їх багатодітним чи малозабезпеченим родинам непросто.

          Вже третій рік поспіль за сприяння та підтримки нашого земляка – глави Секретаріату Президента України, члена Президії Єдиного Центру Віктора Балоги, на Закарпатті триває широкомасштабна благодійна акція «З любов’ю і турботою до дітей». Допомогу отримують тисячі юних жителів нашого краю, які потребують постійної матеріальної підтримки. Це, перш за все, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, інваліди, діти сироти і напівсироти, а також ті, хто залишився без батьківського піклування, вихованці  дитячих будинків сімейного типу.
        Одним із проявів турботи про дітей є забезпечення їх теплими одягом та взуттям. До прикладу, минулого року такі подарунки від Віктора Івановича отримали близько 10 тисяч юних закарпатців. Цьогоріч комплекти зимового одягу та взуття отримали вже 15 тисяч дітей.
         Нещодавно добротним, стильним та якісним теплим одягом та взуттям були забезпечені 700 юних перечинців. Подарунки дітям у місцевих навчальних закладах вручала керівник секретаріату Перечинської районної організації Єдиного Центру Надія Чомоляк. Обновки, а дехто вирішив одразу їх приміряти, малечі сподобалися, бо ж вони із захопленням демонстрували речі однокласникам.
           За словами Надії Чомоляк, батьки дітей, дякуючи за допомогу, додавали, що отримують такі комплекти не вперше. І кожного разу вони є вкрай необхідними, бо дітлахи ростуть швидко, а на сезонне оновлення гардеробу потрібні чималі кошти.
 

Перечинської районної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"