«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Центральна лікарня Мукачева відтепер матиме безперебійне теплопостачання та  електроенергію
2008-11-28 12:54:00

Центральна лікарня Мукачева відтепер матиме безперебійне теплопостачання та електроенергію

У Центральній районній лікарні Мукачева запрацювала когенераційна установка. Завдяки цьому, медичний заклад постійно матиме гарячу та холодну воду, і навіть зможе отримувати власну електричну енергію. Отже, в палатах, операційних та реанімаційному блоці завжди буде тепло і світло. Мукачівська когенераційна установка стала першою в Україні, встановленою в державних медичний установах.

         Місцеві лікарі та пацієнти покращенням умов лікування завдячують народному депутату України, члену Президії Єдиного Центру Василю Петьовці. Саме він свого часу став ініціатором встановлення унікального обладнання. Проект спільними зусиллями реалізували львівські та чеські фахівці. Як зазначили представники закордонного підприємства, подібні установки зараз масово встановлюють у медичних та соціальних закладах європейських міст. Тож Мукачево, за сприяння представників Єдиного Центру, впевнено наближається до Європи.
       Когенераційна установка, це певним чином, газова котельня. Однак вона виробляє не тільки тепло і гарячу воду, але й електроенергію. За словами голови Мукачівської міської організації Єдиного Центру Михайла Лабоша, лікарня тепер не залежатиме від зовнішніх постачальників електрики, то ж медзаклад убезпечено від раптового зникнення струму. Бо у той самий час, коли, з різних причин, електроенергію несподівано відключають, лікарі проводять операції, а в реанімаційних працюють апарати життєзабезпечення пацієнтів. За таких умов зникнення струму може стати причиною смерті пацієнта. Тепер від подібних ризиків хворі захищені.
        Загалом, каже Михайло Лабош, за насиченістю сучасним медичним обладнанням і устаткуванням мукачівській лікарні важко знайти аналог в Україні. Допомагає в цьому як міська влада, що знаходить додаткові бюджетні кошти для медичної сфери, так і представники Єдиного Центру, перш за все Василь Петьовка та Віктор Балога. Вони нерідко стають меценатами, коли мова йде про необхідність придбання обладнання або покращення умов лікування. Так, нещодавно за сприяння глави Секретаріату Президента України, члена Президії Єдиного Центру Віктора Балоги в Мукачівській ЦРЛ було відкрито відділення інтенсивної терапії, де зможуть поправляти здоров’я одразу після втручання лікарів у випадках складних серцево-судинних захворювань.
 

Прес-служби Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"