«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Переможець дострокових виборів мера Мукачева Золтан Лєндєл написав заяву про вступ до Єдиного Центру
2008-12-01 16:55:00

Переможець дострокових виборів мера Мукачева Золтан Лєндєл написав заяву про вступ до Єдиного Центру

Золтан Лєндєл, який переміг на дострокових виборах Мукачівського міського голови, прийняв рішення про вступ до Єдиного Центру. Про це чинний секретар Мукачівської міської ради заявив сьогодні під час прес-конференції щодо результатів вчорашнього голосування. За словами голови ТВК Сергія Продана, у виборах взяли участь майже 17 тисяч мукачівців. З-поміж дев\'яти кандидатів на посаду міського голови Мукачева, Золтана Лєндела підтримали більше 11 тисяч чоловік, тобто 67 відсотків виборців. Інші кандидати, що були присутні на прес-конференції, вже привітали Лєндела з очевидною, на їх переконання, перемогою.

         Своє рішення стати членом Єдиного Центру новообраний мер пояснив тим, що йому імпонує політична платформа цієї політичної сили. І перш за все об’єднавча ідея Єдиного Центру.
         «На вибори я йшов як безпартійний, однак зробив висновок, щоб ефективно управляти містом, покращувати добробут його мешканців треба мати відповідальну команду професіоналів-однодумців, - зазначив Лєндел. – Дуже багато моїх друзів та колег належать до Єдиного Центру. І я бачу, що у своїй повсякденні роботі на Закарпатті та зокрема у Мукачеві, вони обирають політику не конфліктів, а компромісів, готовності до цивілізованого діалогу. Приклад тому діяльність міської ради, де різні політичні сили об’єднуються заради вирішення нагальних проблем Мукачева. Тому я написав сьогодні заяву про вступ до Єдиного Центру» .
         За словами Лєндела ще одним із факторів, що вплинув на його вибір щодо партійності, є й те, що Єдиний Центр сьогодні не пропагує теми, які роз’єднують Україну. А навпаки, пропонує суспільству зосередити зусилля на вирішенні проблем, актуальних як на Заході, так і на Сході, Півночі або Півдні. Серед таких – подолання наслідків світової фінансової кризи, покращення системи соціального захисту, боротьба з нелегальним гральним бізнесом тощо.
         Єдиний Центр, на переконання Лєндєла, сповідує ідеологію, що здатна забезпечити рівні права усім громадянам України, незалежно від місця проживання, мови спілкування чи релігійних переконань.
         Лендєл також додав, що для нього, як людини, котра багато років пропрацювала в системі органів місцевого самоврядування, і добре обізнана з проблемами міст і селищ, прийнятною є позиція та ідеї Єдиного Центру щодо розвитку місцевих громад, сфери комунального господарства. Серед таких, за словами новообраного мера, ініціативи представників Єдиного Центру про необхідність впровадження загальнодержавних програм модернізації міської інфраструктури, приміром, системи водопостачання, ремонту та реконструкції шкіл, дитячих садочків, медичних закладів тощо. Без фінансової підтримки держави та прийняття зазначених комплексних програм на рівні законодавчому або урядовому, як це пропонує Єдиний Центр, місцеві громади самостійно справитися з усіма труднощами нездатні.


 

Прес-служба Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"