«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Закарпатський Єдиний Центр: Кожен правоохоронець, кожен
2014-02-20 11:47:00

Закарпатський Єдиний Центр: Кожен правоохоронець, кожен "беркутівець", є відповідальним за усі свої дії перед народом України

Закарпатська обласна організація Єдиного Центру вкрай занепокоєна появою інформації про те, що закарпатський "Беркут" все ж виїхав в сторону Києва. Очевидці, мешканці Львівської області, повідомляють про те, що наразі спецпризначенці перебувають на Львівщині. Проте людям вдалось заблокувати проїзд, і силовики поки-що позбавлені можливості продовжувати рух до столиці України.

Раніше, начальник УМВС України в Закарпатській області Василь Варцаба привселюдно заявив, що 59 із 60 бійців спецпідрозділу "Беркут" знаходяться в Ужгороді, та запевнив, що міліція була, є і буде з народом, а також, що жоден закарпатський правоохоронець до Києва не поїде.

Закарпатська обласна організація Єдиного Центру вимагає від керівництва закарпатської міліції надати достовірну інформацію громаді Закарпаття про місцезнаходження закарпатських спецпризначенців. Громада Закарпаття, яка неодноразово зверталася до міліції краю з вимогою не виконувати злочинних наказів, які спрямовані проти народу України, має право знати, де знаходиться закарпатський "Беркут" і чому й за чиїм наказом, якщо це правда, бійці поїхали до столиці.

«Вчергове наголошуємо на неприпустимості задіяння закарпатських силовиків у протистоянні проти свого народу, і тим більше, у застосуванні сили та зброї проти народу України. Вчергове закликаємо не виконувати злочинних наказів. Кожен правоохоронець Закарпаття, кожен "беркутівець", є відповідальним за усі свої дії, як перед закарпатцями, так і перед усім народом України. І перебувають на службі саме у народу. Завжди слід про це пам'ятати»,- заявили у закарпатському Єдиному Ценрі.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"