«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Іван Балога: Представники Єдиного Центру не претендують на посади в адміністраціях зразка СРСР
2014-03-13 13:36:00

Іван Балога: Представники Єдиного Центру не претендують на посади в адміністраціях зразка СРСР

Голова Закарпатської обласної ради, керівник обласної організації політичної партії Єдиний Центр Іван Балога заявив, що представники партії не претендують на керівні посади в структурі місцевих адміністрацій.

За словами політика команда Єдиного Центру в адміністрації зразка СРСР йти не буде. Партія виступає за таку модель місцевого самоврядування, яка нині діє у Європі. Виконавчу гілку влади мають формувати громади – на сесіях обласної, районних рад. Така ефективна модель нині діє у сільрадах та містах.

 

«Єдиний Центр вже заявляв про позицію реформування місцевого самоврядування, йдучи на місцеві вибори у 2010 році та в ході парламентської кампанії 2012 року. Голова виконавчого комітету має погоджуватися громадськістю і на сесіях, він не має мати корупційного минулого. До формування такої влади європейського зразка ми будемо залучатися. В іншому разі – ми не братимемо участь у формуванні вертикалі виконавчої влади в області», наголосив керівник обласної організації Єдиного Центру.

 

Також Іван Балога заявив, що ті хто з депутатів Єдиного Центру буде незгідний з позицією партії може складати мандат депутата, виходити з партії і вже тоді приймати для себе кадрові рішення. Політик чітко зазначив, що представники партії не претендують на посади голів РДА, їх заступників, керівників апаратів. Що стосується роботи у соціальній та медичній галузях ( йдеться про керівників медичних структур, освітніх та соціальних закладів),  то якщо громади й депутати будуть виступати за те, щоб представники Єдиного Центру працювали у цих сферах – то наша команда це не заперечуватиме. Ці галузі і при реформі самоврядування будуть збережені в нинішньому стані.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"