Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Іван Балога: Представники Єдиного Центру не претендують на посади в адміністраціях зразка СРСР
2014-03-13 13:36:00

Іван Балога: Представники Єдиного Центру не претендують на посади в адміністраціях зразка СРСР

Голова Закарпатської обласної ради, керівник обласної організації політичної партії Єдиний Центр Іван Балога заявив, що представники партії не претендують на керівні посади в структурі місцевих адміністрацій.

За словами політика команда Єдиного Центру в адміністрації зразка СРСР йти не буде. Партія виступає за таку модель місцевого самоврядування, яка нині діє у Європі. Виконавчу гілку влади мають формувати громади – на сесіях обласної, районних рад. Така ефективна модель нині діє у сільрадах та містах.

 

«Єдиний Центр вже заявляв про позицію реформування місцевого самоврядування, йдучи на місцеві вибори у 2010 році та в ході парламентської кампанії 2012 року. Голова виконавчого комітету має погоджуватися громадськістю і на сесіях, він не має мати корупційного минулого. До формування такої влади європейського зразка ми будемо залучатися. В іншому разі – ми не братимемо участь у формуванні вертикалі виконавчої влади в області», наголосив керівник обласної організації Єдиного Центру.

 

Також Іван Балога заявив, що ті хто з депутатів Єдиного Центру буде незгідний з позицією партії може складати мандат депутата, виходити з партії і вже тоді приймати для себе кадрові рішення. Політик чітко зазначив, що представники партії не претендують на посади голів РДА, їх заступників, керівників апаратів. Що стосується роботи у соціальній та медичній галузях ( йдеться про керівників медичних структур, освітніх та соціальних закладів),  то якщо громади й депутати будуть виступати за те, щоб представники Єдиного Центру працювали у цих сферах – то наша команда це не заперечуватиме. Ці галузі і при реформі самоврядування будуть збережені в нинішньому стані.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"