«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр ініціює скликання позачергової сесії облради з метою вирішення питання фінансування ПТУ
2016-01-29 08:39:00

Єдиний Центр ініціює скликання позачергової сесії облради з метою вирішення питання фінансування ПТУ

З метою вирішення питання фінансування профтехучилищ Закарпаття, недопущення їх закриття у зв'язку з неможливістю фінансування, Єдиний Центр ініціює скликання позачергової сесії Закарпатської обласної ради. Про це повідомили в Закарпатській обласній організації партії.

Також, за ініціативи депутата Закарпатської облради від Єдиного Центру, заступника голови комісії з освіти науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Михайла Мотильчака, відбулося розширене засідання цієї постійної комісїї облради.

 

За результатами розгляду питання щодо фінансування професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області, що розташовані на території міст обласного значення, депутати облради рекомендували:

1) Закарпатській ОДА підготувати текст звернення до Верховної Ради України щодо необхідності фінансування закладів професійно-технічної освіти за рахунок субвенцій з державного бюджету;

2) Закарпатській ОДА подати на чергове пленарне засідання сесії обласної ради пропозиції по співфінансуванню професійно-технічної освіти за рахунок обласного та місцевих бюджетів;

3) Департаменту освіти і науки облдержадміністрації здійснити аналіз учнівського контингенту в розрізі професійно-технічних навчальних закладів, що розташовані на території міст обласного значення, по напрямах підготовки та щодо місця проживання учнів. Аналіз подати на чергове пленарне засідання сесії обласної ради.

 

Окрім цього, оскільки питання харчування учнів 1-4 класів не вирішено на території усієї області, депутати облради рекомендували Департаменту освіти і науки ОДА провести роз’яснювальну роботу з органами управління освіти на місцях щодо організації харчування, а також опрацювати механізм додаткового фінансування харчування учнів або інших необхідних видатків загальноосвітніх навчальних закладів через надання міжбюджетних трансферів з інших місцевих бюджетів.

 

Першими в області питання щодо харчування учнів 1-4 класів, забезпечивши початківців безкоштовним харчуванням, вирішила міська влада міста Мукачево. Згодом до ініціативи долучились також, зокрема, Мукачівський район та Ужгород.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"