«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віктор Балога: Міністр закордонних справ Угорщини критикує сам себе
2017-09-08 11:12:00

Віктор Балога: Міністр закордонних справ Угорщини критикує сам себе

Вважаю критику українського закону про освіту з боку міністра закордонних справ Угорщини упередженою і непослідовною щодо України. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він це пояснив тим, що представник угорців Закарпаття є членом фракції «Блоку Петра Порошенка». А отже – учасником провладної коаліції, яка прийняла цей закон. Особисто В. Балога під час голосування утримався. Крім того, угорські партії в Закарпатській обласній раді входять в коаліцію з БПП, «бандитами і залишками Партії регіонів. Крім того, угорці отримали різні посади за лояльність до автократичної влади».

 

«Саме тому виходить так, що міністр закордонних справ Угорщини критикує сам себе. Угорці та угорські партії є союзниками цієї влади. А тому повністю розділяють відповідальність за всі прийняті рішення. Якщо ж когось щось не влаштовує – робіть вибір», - вважає політик.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"