Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр - за розвиток і популяризацію поезії українською мовою
2017-08-18 14:36:00

Єдиний Центр - за розвиток і популяризацію поезії українською мовою

Напередодні Дня незалежності України, 22 серпня, за підтримки єдиноцентриста, міського голови Мукачева Андрія Балоги відбудеться вручення премії Ордену Карпатських Лицарів - поетичної премії, заснування якої ініціював єдиноцентрист, відомий закарпатський поет та письменник Василь Кузан.

Церемонія вручення проходитиме у місті Мукачево, у Лицарській залі Мукачівського замку, початок о 21:00. Після - концерт заслуженого діяча мистецтв України, поета та композитора Сергія Лазо, нічна екскурсія замком та поетичні читання.


Премія «Ордену Карпатських Лицарів» присуджується за кращі поетичні твори написані чи видані окремою збіркою українською мовою протягом двох років у період до Дня незалежності України. Вручається, разом із посвяченням у лицарі «Ордену Карпатських Лицарів», на фестивалі на Закарпатті. Присуджується в двох номінаціях: краща поетична книга та краща добірка із 10 віршів. Переможці (перше місце) у кожній номінації отримують диплом, грошову премію та цінну нагороду.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"