«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр - за розвиток і популяризацію поезії українською мовою
2017-08-18 14:36:00

Єдиний Центр - за розвиток і популяризацію поезії українською мовою

Напередодні Дня незалежності України, 22 серпня, за підтримки єдиноцентриста, міського голови Мукачева Андрія Балоги відбудеться вручення премії Ордену Карпатських Лицарів - поетичної премії, заснування якої ініціював єдиноцентрист, відомий закарпатський поет та письменник Василь Кузан.

Церемонія вручення проходитиме у місті Мукачево, у Лицарській залі Мукачівського замку, початок о 21:00. Після - концерт заслуженого діяча мистецтв України, поета та композитора Сергія Лазо, нічна екскурсія замком та поетичні читання.


Премія «Ордену Карпатських Лицарів» присуджується за кращі поетичні твори написані чи видані окремою збіркою українською мовою протягом двох років у період до Дня незалежності України. Вручається, разом із посвяченням у лицарі «Ордену Карпатських Лицарів», на фестивалі на Закарпатті. Присуджується в двох номінаціях: краща поетична книга та краща добірка із 10 віршів. Переможці (перше місце) у кожній номінації отримують диплом, грошову премію та цінну нагороду.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"