«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр закликає закарпатців з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України вивісити синьо-жовтий стяг
2017-08-21 14:40:00

Єдиний Центр закликає закарпатців з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України вивісити синьо-жовтий стяг

Державний прапор і незалежність України - за них йшли в бій і гинули. За них йдуть в бій і жертвують своїм життям сьогодні.

Під синьо-жовтим прапором боролися за Україну та її краще майбутнє на Майданах, з ним стояли та падали від куль. З ним проводжали в останню дорогу Героїв Небесної Сотні.


Під синьо-жовтим прапором українці захищають й боронять Україну від російського агресора та окупанта.


Під ним і з ним - часто підписаним українськими дітьми, який захисники України носять з собою як оберіг, - проходять бої за Україну.
Наші українські воїни-захисники ризикують життям за наш Український стяг, бережуть, рятують і виносять його навіть із найзапекліших боїв. Вони знову здіймають його над відвойованою українською землею.


Під ним гинуть. З ним навколішках українці зустрічають своїх полеглих Героїв. З ним проводжають їх в останню дорогу.
Державний прапор України - це справді більше, ніж лише символ. Він і незалежність нашої країни для багатьох - ціною в життя.
Тож цінуймо, відстоюймо, бережімо незалежність нашої держави! Шануймо наш Український прапор!


Закликаємо усіх напередодні Дня Державного прапора, який відзначатиметься 23 серпня, та Дня незалежності нашої країни, який відзначатиметься 24 серпня, вивісити синьо-жовтий стяг! Щоб він майорів на якомога більше будинках, у вікнах чи на балконах українців.
Щоб вчергове сказати: тут - Україна. Була, є і буде. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"