«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Берегові єдиноцентристи організували для малечі спортивно-розважальне свято
2017-08-29 14:44:00

У Берегові єдиноцентристи організували для малечі спортивно-розважальне свято

З ініціативи депутата Берегівської міської ради від Єдиного Центру Любові Шклянки у м.Берегове провели для діток день дозвілля. Сама ж депутат виступила і головним організатором Свята для дітей.

Допомогу в його проведенні, як повідомила Любов Шклянка, також надало й Управління культури виконавчого комітету Берегівської міськради, яке відгукнулося й підтримало ініціативу єдиноцентристки. Відбулося дитяче спортивно-розважальне свято на пр.Геологів.

 

"Діти малювали, танцювали, грали у футбол, брали участь у флешмобі та різних конкурсах. Це був чудовий день! День дитячого сміху, радості, щирих, позитивних емоцій. Свято для діток вдалося, і я цьому щиро рада", - зазначила Любов Шклянка.

 

А також звернула увагу на важливості й необхідності цікавого, та, головне, здорового дозвілля для дітей.

 

"Дитяче дозвілля зі жвавими іграми та живим спілкуванням - це те, чому треба приділяти велику увагу, це те, що, на мою думку, повинно якнайчастіше заміняти дозвілля дітей перед моніторами, з телефонами чи планшетами в руках. Звичайно, що це питання, яким повинні займатись батьки, в першу чергу. Проте, вважаю, що й різних масових культурних та спортивно-розважальних заходів для дітей, заходів різного масштабу, повинно би бути більше. Адже діти - це наше майбутнє, а здоров'я дітей - безцінне", - підкреслила депутат від Єдиного Центру. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"