Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Берегові єдиноцентристи організували для малечі спортивно-розважальне свято
2017-08-29 14:44:00

У Берегові єдиноцентристи організували для малечі спортивно-розважальне свято

З ініціативи депутата Берегівської міської ради від Єдиного Центру Любові Шклянки у м.Берегове провели для діток день дозвілля. Сама ж депутат виступила і головним організатором Свята для дітей.

Допомогу в його проведенні, як повідомила Любов Шклянка, також надало й Управління культури виконавчого комітету Берегівської міськради, яке відгукнулося й підтримало ініціативу єдиноцентристки. Відбулося дитяче спортивно-розважальне свято на пр.Геологів.

 

"Діти малювали, танцювали, грали у футбол, брали участь у флешмобі та різних конкурсах. Це був чудовий день! День дитячого сміху, радості, щирих, позитивних емоцій. Свято для діток вдалося, і я цьому щиро рада", - зазначила Любов Шклянка.

 

А також звернула увагу на важливості й необхідності цікавого, та, головне, здорового дозвілля для дітей.

 

"Дитяче дозвілля зі жвавими іграми та живим спілкуванням - це те, чому треба приділяти велику увагу, це те, що, на мою думку, повинно якнайчастіше заміняти дозвілля дітей перед моніторами, з телефонами чи планшетами в руках. Звичайно, що це питання, яким повинні займатись батьки, в першу чергу. Проте, вважаю, що й різних масових культурних та спортивно-розважальних заходів для дітей, заходів різного масштабу, повинно би бути більше. Адже діти - це наше майбутнє, а здоров'я дітей - безцінне", - підкреслила депутат від Єдиного Центру. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"