«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр за збереження проводового мовлення
2017-08-30 14:50:00

Єдиний Центр за збереження проводового мовлення

Єдиноцентрист, помічник народного депутата України Михайло Ловга підготував звернення до голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, в якому просить не допустити знищення проводового радіо.

 "В зв'язку з чисельною кількістю скарг та звернень жителів Іршавщини щодо відновлення проводового мовлення (радіо), зокрема в селі Довге Іршавського району Закарпатської області, прошу:


Взяти під особистий контроль дане питання і не допустити знищення вже існуючого радіо. Доручити обласним та районним керівникам Закарпаття провести ревізійну перевірку по факту примусового відключення абонентів й направити компетентних телерадіопрацівників для відновлення радіомовлення", - йдеться в зверненні.
Як повідомив Михайло Ловга, дане звернення буде передано ним до Нацради з питань телебачення та радіомовлення вже найближчими днями.


Безперечно, нині більшість отримує інформацію через Інтернет, телебачення чи ж ефірне радіомовлення. Але не треба залишати без уваги й той факт, що свою потенційну аудиторію має і проводове мовлення. Є люди, для яких найзручнішим є отримання інформації саме в такий спосіб; є люди, які не користуються інтернетом чи він їм взагалі недоступний через відсутній чи нестабільний інтернет-зв'язок в місцевості, де проживають; є й такі, для яких проводове радіо взагалі є єдиним джерелом отримання інформації; тощо. І нехай таких людей у порівнянні не так і багато, але вони є в Україні. А раз вони є - їх не можна позбавляти зручного чи ж і єдиного для них джерела інформації. Тому Єдиний Центр за збереження проводового мовлення.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"