Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр за збереження проводового мовлення
2017-08-30 14:50:00

Єдиний Центр за збереження проводового мовлення

Єдиноцентрист, помічник народного депутата України Михайло Ловга підготував звернення до голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, в якому просить не допустити знищення проводового радіо.

 "В зв'язку з чисельною кількістю скарг та звернень жителів Іршавщини щодо відновлення проводового мовлення (радіо), зокрема в селі Довге Іршавського району Закарпатської області, прошу:


Взяти під особистий контроль дане питання і не допустити знищення вже існуючого радіо. Доручити обласним та районним керівникам Закарпаття провести ревізійну перевірку по факту примусового відключення абонентів й направити компетентних телерадіопрацівників для відновлення радіомовлення", - йдеться в зверненні.
Як повідомив Михайло Ловга, дане звернення буде передано ним до Нацради з питань телебачення та радіомовлення вже найближчими днями.


Безперечно, нині більшість отримує інформацію через Інтернет, телебачення чи ж ефірне радіомовлення. Але не треба залишати без уваги й той факт, що свою потенційну аудиторію має і проводове мовлення. Є люди, для яких найзручнішим є отримання інформації саме в такий спосіб; є люди, які не користуються інтернетом чи він їм взагалі недоступний через відсутній чи нестабільний інтернет-зв'язок в місцевості, де проживають; є й такі, для яких проводове радіо взагалі є єдиним джерелом отримання інформації; тощо. І нехай таких людей у порівнянні не так і багато, але вони є в Україні. А раз вони є - їх не можна позбавляти зручного чи ж і єдиного для них джерела інформації. Тому Єдиний Центр за збереження проводового мовлення.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"