Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Андрій Балога закликав колег-мерів українських міст відходити від совкових традицій - не йти до шкіл 1 вересня
2017-08-31 14:52:00

Андрій Балога закликав колег-мерів українських міст відходити від совкових традицій - не йти до шкіл 1 вересня

Міський голова Мукачева, єдиноцентрист Андрій Балога закликав колег-мерів українських міст почути батьків українських учнів, які по всій Україні закликають політиків, чиновників і депутатів усіх рівнів не відвідувати урочисті заходи з нагоди початку навчального року у навчальних закладах: відходити від совкових традицій - не йти до шкіл 1 вересня.

"Завтра у школах пролунає перший дзвінок. Знаю, що батьки по всій Україні зверталися до політиків і чиновників не псувати це свято своєю присутністю. Повністю підтримую таку ідею.

 

Тому завтра мене, як міського голови Мукачева, не буде на жодних урочистостях. Так само як і чиновників міської ради. Для нас це буде звичайний робочий день, а святковим він нехай залишиться для дітей.

 

Також хотів би звернутися до своїх колег-мерів українських міст: давайте відходити від цих совкових традицій. Дітям потрібні не наші привітання, а достойні умови для навчання.

 

Забезпечити їх – це і є наше завдання. А лінійки, повірте, і без нас зможуть провести", - зазначив Андрій Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"