«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Михайло Бублик: Дуже погано, коли до влади потрапляють люди, які з самого початку розглядають її лише як отримання статусу та засіб для досягнення особистих цілей
2017-09-05 15:01:00

Михайло Бублик: Дуже погано, коли до влади потрапляють люди, які з самого початку розглядають її лише як отримання статусу та засіб для досягнення особистих цілей

Дитячий садок і житловий будинок, який перебуває в аварійному стані, - за весь період перебування чинної влади лише на цих двох об'єктах в місті Чоп проводяться ремонтні роботи.

Проте коли вони завершаться і коли мешканці міста матимуть відремонтований, в належному стані дитсадок і вже неаварійний житловий будинок - досі невідомо. Що є вкрай незадовільним і незрозумілим. Адже, що заважає чинній владі - так само незрозуміло. На додачу, як зазначив депутат Чопської міської ради від Єдиного Центру Михайло Бублик, окрім того, що ремонтні роботи на цих об'єктах тривають вже близько двох років, так вони ще й проводяться доволі жахливо.


"Окрім ДНЗ "Казка" та житлового будинку №53 по вулиці Головній, в Чопі більше ніде жодні ремонтні роботи не проводяться. Проте навіть не дивлячись на це, ці ремонтні роботи тривають досі, вже близько двох років, і, чесно кажучи, проводяться вони просто жахливо. І якщо з ремонтом ДНЗ "Казка" влада нарікає на так званих "попередників", то з ремонтом житлового будинку №53 відповідальність ніяк не перекладеш, тому що і документацію, і вибір підрядника здійснювала безпосередньо теперішня влада", - повідомив Михайло Бублик.


Він заявив, що для нього, як жителя Чопа, ці два об'єкти є показовими, і те, що чинна влада за весь час так і не спромоглася привести їх до належного стану, чудово демонструє лише - або нездатність, або звичайне небажання. І перше, й друге - погано. Не для влади. Для міста й його жителів.


"Ці єдині об'єкти, які за часів чинної влади ремонтуються в Чопі, - ДНЗ "Казка" і будинок №53 по вулиці Головній - особисто для мене, як для жителя цього міста, є показовими. І те, що я бачу, - це те, що керівництво Чопа чудово продемонструвало, що воно не в змозі вирішити ці питання, воно не контролює ці роботи. І що їм заважає, чесно кажучи, зовсім незрозуміло, адже всі засоби й інструменти у влади є.


Взагалі, хто йде у владу для того, аби працювати для міста, людей, своєї країни - той працює, наполегливо, щодня, віддано, крок за кроком робить свою справу, навіть, якщо щось не виходить - все одно шукає шляхи, можливості, варіанти, і працює далі. Но а хто йде у владу, переслідуючи якісь інші цілі чи особисті інтереси,- той завжди шукає причини, чому він не може зробити те чи інше для того ж міста, людей чи країни, і в нього завжди винні то так звані попередники, то ще хтось, тільки не він сам. Це дуже згубна і хибна практика. Вкрай негативна для будь якого міста, села, району, області та держави загалом. Точніше - дуже погано, коли такі люди потрапляють до влади", - зазначив єдиноцентрист. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"