Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристка Оксана Біров провела засідання очолюваної нею профільної комісії облради
2017-11-23 14:00:00

Єдиноцентристка Оксана Біров провела засідання очолюваної нею профільної комісії облради

Готуючись до сесії, засідала постійна комісія Закарпатської обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів - під головуванням депутата облради від Єдиного Центру Оксани Біров.

Присутні розглянули розроблені нові цільові галузеві програми та запропоновані зміни до вже діючих, ознайомились та проаналізували проекти рішень, внесли свої пропозиції та зауваження, тощо.

Зокрема, під час засідання йшлося про затвердження проекту зон санітарної охорони свердловин №353, №358 ділянки родовища «Гірська Тиса», ділянки Поляна Купіль Полянського родовища мінеральних вод (свердловини № 2 р та № 3 р) та Лісарнянського родовища підземних вод (водозабір ТОВ «Тригірря», свердловина №11-Т), про внесення змін до Заходів з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок у басейні р.Тиса в Закарпатській області.

Дев’ята сесія Закарпатської облради VІІ скликання, згідно розпорядження голови обласної ради, відбудеться в четвер, 30 листопада 2017 року, початок - об 11:00 год. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"