«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр Ужгорода очолив Василь Скрип
2017-11-24 14:02:00

Єдиний Центр Ужгорода очолив Василь Скрип

В Ужгороді відбулася Конференція Ужгородської міської організації Єдиного Центру, участь в якій взяли делегати від первинних партійних організацій, представники громадськості, а також керівник секретаріату обласної партійної організації Володимир Шкріба.

Розпочали роботу з хвилини мовчання - вшанувавши пам'ять полеглих в боях за Україну, її волю, свободу та незалежність.

Після - Конференцією обрано нове керівництво міської парторганізації: нового голову та нові керівні органи.

Очолив Ужгородську міську організацію Єдиного Центру Василь Скрип - генеральний директор Обласного клінічного територіального медичного об'єднання «Фтизіатрія», заслужений лікар України, депутат Закарпатської обласної ради VI та VIІ скликань. За його кандидатуру проголосували одноголосно.

Також Конференцією обрано кількісний та персональниї склад Ради та Контрольно-ревізійної комісії Ужгородської міської організації Єдиного Центру.

Члени Ради провели перше засідання та обрали заступників голови та Президію міської партоганізації.
Обрано й голову КРК.

Як відомо, 21 листопада 2015 року Президією Єдиного Центру було достроково припинено повноваження всіх керівних органів (Конференції, Президії, КРК) та всіх керівних посадових осіб Ужгородської міської організації.

На сьогодні проведено перереєстрацію членів партійної організації. Також приєднатися до команди Єдиного Центру висловили бажання чимало нових людей. Це: і освітяни, і правники, і медики, та багато інших активних, небайдужих громадян.

Єдиний Центр - команда, якій небайдужа доля Закарпаття та усієї України. Команда, яка хоче працювати на благо Закарпаття та усієї України. Приєднуйтесь!;) 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"