«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Андрій Балога: Всі зобов'язання, які ми на себе брали, ми обов'язково виконаємо
2017-12-01 14:08:00

Андрій Балога: Всі зобов'язання, які ми на себе брали, ми обов'язково виконаємо

Єдиноцентрист, міський голова Мукачева Андрій Балога разом з командою, більшість з яких - так само є представниками Єдиного Центру, вже два роки керують містом Мукачево. І роблять це успішно. Міським головам та владі інших міст - є чому брати приклад з Мукачева.

За даними фінуправління Мукачівського міськвиконкому, за 10 місяців поточного року середній дохід місцевого бюджету (без міжбюджетних трансферів ) на одну особу в Мукачеві становив 5 473 гривень. Це найвищий показник серед адміністративно-територіальних одиниць Закарпаття.

У Мукачеві велика увага приділяється питанню надання допомоги тим жителям міста, стан здоров'я яких вимагає лікування, але самі хворі та їхні родини неспроможні його оплатити самотужки. На такі потреби в Мукачеві виділяють кошти з бюджету. Це в тому числі і на онкозахворювання, і на хірургічні втручання, і на пересадку органів. Впровадження такої Програми для містян ініціював Андрій Балога. Так, зокрема, лише за останній рік її коштом надано допомогу на лікування 544 людям, на загальну суму понад 12 млн грн.

В Мукачеві проводять активну роботу з благоустрою міста, здійснюють капремонт вулиць, внутрішньоквартальних проїздів, покрівель багатоквартирних будинків, в освітніх закладах облаштовують котельні, які працюють на альтернативних видах опалення, проводяться ремонтні роботи в медзакладах, здійснюється зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, велику увагу приділяють покращенню матеріально-технічної бази навчальних закладів міста, в школах Мукачева встановлюють мультимедійні комплекси (вони будуть встановлені у всіх класах, всіх шкіл), в серпні цього року відкрили новий дитячий садок європейського зразка, заплановано масштабну реконструкцію водозаборів в місті, тощо.

Також, як повідомив Андрій Балога, сьогодні здійснюється реконструкція Центру надання адміністративних послуг. Його відкриття, а також ще двох закладів - Будинку національних спільнот та Палацу культури, на які планується оголошення тендеру цієї зими, - заплановано на травень 2018 року.

Проте, як зазначив міський голова Мукачева, звичайно, що такі, що чимось незадоволені, - теж будуть завжди, адже все і відразу зробити в місті - неможливо. Він зауважив, що наразі доводиться обирати, що робити в першу чергу, що потім, і т.д. Але, запевнив, всі зобов'язання, які на себе взяла команда міського голови, - будуть виконані.

"Якщо на капітальні видатки, тобто на інфраструктурні об'єкти та покращення інших об'єктів, є біля 250 млн грн, а загальна потреба - біля 1,5 млрд грн, для того, щоб все зробити в місті, то потрібно вибирати - що йде першочерговим, що йде другочерговим, що йде третьочерговим.

Тому, всім догодити - неможливо. Але задача є, тому що я обраний міським головою цілого міста Мукачево, а не окремо по округах. Тому я не приймаю критику, що щось десь робиться, а десь не робиться. Всюди має робитися, і всюди буде зроблено. Тим більше, у цієї міської ради, а також у мене в каденції ще три роки, і всі зобов'язання, які ми на себе брали, ми обов'язково виконаємо", - заявив Андрій Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"