Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

2017-12-04 14:10:00

І центральна, і місцева влада повинні постійно підтримувати, створювати умови для якісного розвитку малого та середнього бізнесу

У Мукачеві, за ініціативою команди міського голови, єдиноцентриста Андрія Балоги, розроблено та прийнято нову Програму, яка передбачає фінансову підтримку малого та середнього бізнесу (МСБ).

Мета - активізація економічної діяльності представників МСБ, стимулювання їх до впровадження економічно вигідних та енергозаощадливих технологій, створення нових робочих місць.

За Програмою, частину відсотків, за взятими на реалізацію інвестиційних проектів кредитами, суб’єктам малого та середнього підприємництва компенсовуватимуть коштом міського бюджету. Для цього щороку виділятимуть 1 млн грн.

Компенсації підлягає частина відсоткової ставки по кредиту. Та у випадку, якщо вона є нижчою за 10 % річних, компенсація відсотків повністю відбувається за рахунок коштів міського бюджету.
Сума компенсації не може перевищувати 100,0 тис грн по одному Позичальнику. Кредитування здійснюватиметься через банки-партнери Мукачівської міськради.

За умовами Програми, кредити надаються на:
- придбання устаткування, машин та обладнання, інших основних засобів виробничого призначення та надання послуг;
- модернізацію технологічного процесу виробництва товарів та надання послуг з метою зниження їх собівартості;
- впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес та надання послуг;
- розроблення нових видів продукції (товарів, робіт, послуг). 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"