«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи посприяють в отриманні юридичної допомоги постраждалим внаслідок перепаду напруги в с.Довге на Іршавщині
2017-12-15 14:28:00

Єдиноцентристи посприяють в отриманні юридичної допомоги постраждалим внаслідок перепаду напруги в с.Довге на Іршавщині

Після електроремонтних робіт в с.Довге, що на Іршавщині, в жителів села, на вул.Довговича та Н.Набережна, вийшла з ладу побутова техніка - холодильники, телевізори, комп'ютери.

Кількість постраждалих - близько 50 домогосподарств. Про це повідомив єдиноцентрист Михайло Ловга.

За його словами, після подачі електричної енергії в мережу побутова техніка зайнялася полум'ям, і щоб уникнути пожежі в будинках, люди змушені були викидати її через вікна.

Єдиноцентрист одразу ж відреагував на ситуацію - закликав сільського голову негайно створити комісію, яка б зафіксувала нанесену людям шкоду, а також посприяв у наданні юридичної допомоги постраждалим.

"Готую звернення і паралельно телефоную до всіх інстанцій, щоб негайно вжили заходів, винні були притягнуті до відповідальності, а всім людям виплатили компенсанцію. Закликаю голову с.Довге негайно створити комісію зі складу депутатів та зафіксувати всю нанесену шкоду односельчанам, для того, щоб в правовому руслі могли відсудити компенсанцію довжанам, а "Закарпаттябленерго" - притягнути до відповідальності. Прошу ЗМІ максимально висвітлити цю неприємну ситуацію, аби монополіст обленерго не спустив це на гальмах", - зазначив Михайло Ловга.

А також додав, що попросив депутата Верховної Ради надати адвокатів, які допоможуть постраждалим юридичним супроводом - з підготовки позовних заяв про відшкодування майнової шкоди. Як повідомив, з цією метою юристи приїдуть до с.Довге вже завтра.

"Головне, щоб Довжанський сільський голова вже сьогодні створив комісію і щоб склали акти з описом", - наголосив Михайло Ловга. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"