Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи посприяють в отриманні юридичної допомоги постраждалим внаслідок перепаду напруги в с.Довге на Іршавщині
2017-12-15 14:28:00

Єдиноцентристи посприяють в отриманні юридичної допомоги постраждалим внаслідок перепаду напруги в с.Довге на Іршавщині

Після електроремонтних робіт в с.Довге, що на Іршавщині, в жителів села, на вул.Довговича та Н.Набережна, вийшла з ладу побутова техніка - холодильники, телевізори, комп'ютери.

Кількість постраждалих - близько 50 домогосподарств. Про це повідомив єдиноцентрист Михайло Ловга.

За його словами, після подачі електричної енергії в мережу побутова техніка зайнялася полум'ям, і щоб уникнути пожежі в будинках, люди змушені були викидати її через вікна.

Єдиноцентрист одразу ж відреагував на ситуацію - закликав сільського голову негайно створити комісію, яка б зафіксувала нанесену людям шкоду, а також посприяв у наданні юридичної допомоги постраждалим.

"Готую звернення і паралельно телефоную до всіх інстанцій, щоб негайно вжили заходів, винні були притягнуті до відповідальності, а всім людям виплатили компенсанцію. Закликаю голову с.Довге негайно створити комісію зі складу депутатів та зафіксувати всю нанесену шкоду односельчанам, для того, щоб в правовому руслі могли відсудити компенсанцію довжанам, а "Закарпаттябленерго" - притягнути до відповідальності. Прошу ЗМІ максимально висвітлити цю неприємну ситуацію, аби монополіст обленерго не спустив це на гальмах", - зазначив Михайло Ловга.

А також додав, що попросив депутата Верховної Ради надати адвокатів, які допоможуть постраждалим юридичним супроводом - з підготовки позовних заяв про відшкодування майнової шкоди. Як повідомив, з цією метою юристи приїдуть до с.Довге вже завтра.

"Головне, щоб Довжанський сільський голова вже сьогодні створив комісію і щоб склали акти з описом", - наголосив Михайло Ловга. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"