«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Відповіді Львівської залізниці та філії БМЕС на депутатський запит Івана Балоги щодо капремонту залізничного вокзалу в Берегові
2018-03-07 14:01:00

Відповіді Львівської залізниці та філії БМЕС на депутатський запит Івана Балоги щодо капремонту залізничного вокзалу в Берегові

Член Президії Єдиного Центру, народний депутат України Іван Балога звертався до глави Уряду, Мінінфраструктури та Укрзалізниці з проханням віднайти можливість здійснити реконструкцію залізничного вокзалу в місті Берегово

Також нардеп просив врегулювати графік руху приміських поїздів - з огляду на потреби місцевого населення.

 

На порушені ним питання у листі-відповіді регіональної філії УЗ "Львівська залізниця", зокрема, повідомили, що з 1.07.2017 року пасажирська будівля станції Берегово перебуває на балансі філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" ПАТ "Укрзалізниця", яка не підпорядкована регіональній філії, а тому звернення нардепа надіслали для розгляду за належністю у вказану філію. Зауважили, що чинний графік руху поїздів на 2017/2018 роки розроблений з урахуванням побажань жителів Берегівського, Тячівського, Хустського та Виноградівського районів і потреби в доставленні пасажирів на роботу до 8:00 та з роботи - до 20:00.

 

Підкреслили, що Львівська залізниця готова до співпраці з місцевою владою в питанні покращення якості послуг перевезення пасажирів у приміському сполученні. Натомість, проінформували, органи місцевого самоврядування далеко не в повному обсязі компенсують витрати від перевезення пасажирів пільгових категорій у приміському сполученні, або ж і взагалі не роблять цього.

 

Розповіли, що у 2017 році регіональна філія надала послуг із перевезення пільгових категорій пасажирів на суму 4,7 млн грн, а отримано компенсації всього на суму 0,5 млн грн, що складає 11,5 %.
Так у тому ж м.Берегово, повідомили, перевезено пільгових категорій пасажирів на суму 279,7 тис грн, а отримано компенсації у сумі 88 тис грн, або 31%; у Берегівському районі - на суму 429,6 тис грн, отримано - 285,8 тис грн (66%).
Водночас, наголосили, регіональна філія сплатила в місцеві бюджети Закарпатської області 64,5 млн грн податку за землю.

 

"Внаслідок цього залізниця позбавлена можливості спрямувати ці кошти на ремонт електро- та дизель-поїздів і закупівлю нового рухомого складу для приміських пасажирських перевезень, що негативно позначається на якості її послуг та не дозволяє повною мірою задовольнити потреби пасажирів", - йдеться в листі-відповіді Львівської залізниці.

 

У філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" ПАТ "Укрзалізниця" на звернення депутата, зокрема, зазначили:

 

"Для приведення пасажирської будівлі до належного санітарно-технічного стану, створення комфортних умов для працівників залізниці та пасажирів, є необхідність провести реконструкцію пасажирської будівлі та прилеглої території".

 

Та звернули увагу, що для організації виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції пасажирської будівлі ст.Берегово необхідно замовити і виготовити проектно-кошторисну документацію (орієнтовна вартість 350 тис грн), термін виготовлення якої - біля 8-9 місяців. А на розроблену проектно-кошторисну документацію треба отримати позитивний висновок Держбудекспертизи (термін 30 днів) та дозвіл на початок будівельних робіт в Державній архітектурній інспекції України, в м.Києві, (термін до 6 місяців).

 

"Виходячи з вищенаведеного, філією БМЕС в 2018 році буде виконано поточний ремонт пасажирської будівлі ст.Берегово, а при складанні плану капітальних інвестицій на 2019 рік буде розглянуто пропозицію розроблення проектно-кошторисної документації на реконструкцію вокзального комплексу Берегово", - повідомили у Центрі будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"