«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Наталія Мигалина: Щоразу з особливими почуттями відвідую найстаріших своїх земляків
2018-03-01 09:12:00

Наталія Мигалина: Щоразу з особливими почуттями відвідую найстаріших своїх земляків

Депутат Ужгородської районної ради від Єдиного Центру Наталія Мигалина вже традиційно не забуває приділяти увагу найстарішим жителям краю. Днями вона привітала з поважним ювілеєм мешканця с.Невицьке на Ужгородщині.

 

"Щоразу, як депутат районної ради, з особливими почуттями відвідую найстаріших своїх земляків – жителів мого рідного Невицького. У вівторок отримала особливо оптимістичний заряд настрою від спілкування з Іваном Йосиповичем Дудиком", - поділилася своїми враженнями Наталія Мигалина.

 

А також розповіла, що цей шанований мешканець Невицького 27 лютого зустрів свій 90-ий день народження - в колі своєї великої люблячої родини, із синами і невістками, 3 внуками, 6 правнуками, в силі, Богу дякувати, і здоровому розумі.

 

"Щиро дивувалася, як пам’ятає Іван Йосипович події свого життя, навіть називав імена стажерів, котрі колись проходили в нього практику.

 

Непомітно ми і просиділи цілий вечір, слухаючи 90-літнього ювіляра. Дивувало його почуття гумору і оптимістичне сприйняття життя. Відтак Іван Йосипович заспішив: треба в «кальзі» вогонь класти – то його робота. Його син Михайло каже, що батько, незважаючи на те, що ноги вже йому не дуже служать, майже весь час як не ходить, то щось робить руками. Мабуть, в цьому і є секрет його довголіття!", - зазначила депутат Ужгородської райради. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"