«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

На депутатський запит Івана Балоги щодо відновлення протипаводкових заходів на Закарпатті надійшла відповідь Мінфіну
2018-02-28 09:20:00

На депутатський запит Івана Балоги щодо відновлення протипаводкових заходів на Закарпатті надійшла відповідь Мінфіну

Народний депутат України, єдиноцентрист Іван Балога звертався до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням відновити протипаводкові заходи у Закарпатській області, шляхом їх фінансування з державного бюджету.

 

На адресу Кабміну був направлений відповідний депутатський запит https://www.facebook.com/zakarpattya.edc.org.ua/photos/a.594304757272236.1073741828.588427397859972/1544588402243862/?type=3&theater .

 

У листі-відповіді Міністерства фінансів, зокрема, зазначили, що Держбюджетом на 2018 рік для здійснення необхідних робіт з попередження паводків Мінприроди (відповідальний виконавець - Держводагенство) передбачені видатки за бюджетною програмою "Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, в тому числі в басейні р.Тиса у Закарпатській області" в обсязі 19,85 млн грн.

 

Окрім того, повідомили, що за спецфондом бюджету враховані видатки держфонду розвитку водного господарства у сумі 119,4 млн грн. та звернули увагу на те, що механізм їх використання має бути визначений відповідним Порядком, який, зауважили, до цього часу на розгляд Мінфіну не надходив.

 

"З огляду на викладене, питання виділення коштів державного бюджету для здійснення відповідних протипаводкових заходів на території Закарпатської області повинно розглядатися в установленому законодавством порядку Мінприроди спільно з Держводагенством в межах коштів, що враховані їм у держбюджеті на 2018 рік, після затвердження Порядку використання коштів державного фонду розвитку водного господарства та під час формування Плану заходів за вказаною бюджетною програмою на підставі детальних обґрунтувань та пропозицій місцевих органів виконавчої влади", - наголосили в Міністерстві фінансів України. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"