«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Уряд повинен невідкладно подати пакет законопроектів щодо Євро-2012
2008-11-04 10:32:00

Кріль: Уряд повинен невідкладно подати пакет законопроектів щодо Євро-2012

«Уряд спільно з Національним агентством з питань підготовки до Євро-2012 має невідкладно подати на розгляд парламенту пакет законопроектів, пов’язаних із проведенням футбольного чемпіонату в Україні», - прокоментував Ігор Кріль, народний депутат України, лідер Єдиного Центру можливість зриву Євро-2012 через світову фінансову кризу.

Ігор Кріль наголосив, що Євро-2012 не слід розглядати окремо від антикризових заходів. «В умовах кризи, Євро-2012 – це не додаткові видатки з бюджету, а підтримка галузей економіки, що постраждали від кризи. Зокрема, будівельної галузі, на якій «зав’язані» металурги і виробники будматеріалів. Крім того, це можливість створити нові робочі місця і тим самим зменшити загрозу безробіття», - наголосив голова Єдиного Центру.
Ігор Кріль вважає, що до парламенту мають надійти не лише самі законопроекти, але й детальні додатки до них. «У них мають бути зазначені основні об‘єкти, що будуються, джерела фінансування будівництва та особи, відповідальні за вчасну здачу об’єктів в експлуатацію», - наголосив голова народний депутат.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"