«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Президент Ющенко вважає за необхідне розширити зони надзвичайної ситуації на Західній Україні
2008-11-06 09:53:00

Президент Ющенко вважає за необхідне розширити зони надзвичайної ситуації на Західній Україні

У телеграмі до керівника уряду Глава держави відзначає, що протягом останніх тижнів від місцевих органів влади надходить інформація про активізацію обумовлених наслідками стихії зсувних процесів – у тому числі в місцевостях, що не увійшли до переліку територій, оголошених зонами надзвичайної екологічної ситуації.

     «Прошу протягом двох днів визначити населені пункти, які знаходяться в небезпечних для проживання громадян місцях та які необхідно включити до зон надзвичайної екологічної ситуації», – відзначає Президент.

Липнева повінь  завдала Закарпаттю збитків на суму 163,7 млн. грн. Зруйновано та пошкоджено 190 мостів, 204,035 км доріг, 4650 м дамб, 4960 м берегоукріплень. Постраждало 4092 дворогосподарств, їх збитки 1,76 млн. грн. Ліквідація наслідків триває до нині. Відновлено більшість об\'єктів соціально-побутового призначення, усі заклади освіти та  охорони здоров\'я, продовжується відбудова доріг та мостів, зокрема, із зруйнованих і пошкоджених 190 мостів відновлено 47.

  Реалізація заходів з ліквідації повені гальмується через зволікання Кабміном рішень щодо корегування джерел та обсягів фінансування. Нестача грошей  призвела до невиконання у повному обсязі графіків протипаводкових робіт та впровадження протизсувних програм. Останнє особливо актуальне для Закарпаття, бо край знаходиться в зсувонебезпечному регіоні. Приміром, в Рахівському районі більшості потерпілих житло зруйнували саме післяпаводкові зсуви грунту.

  Наразі в області для потерпілих від липневого паводка відбудовано вже четвертий будинок. До 15 листопада справити новосілля має решта сімей, які після повені залишилися без домівок. За рішенням обласної влади кожна райдержадміністрація краю взяла шефставо над одним-двома такими об\'єктами.

  Відбудові одного з будинків – для багатодітної родини Лафердюків, яка вже відсвяткувала новосілля, сприяв народний депутат України, член Президії Єдиного Центру Василь Петьовка.

 

Прес-служби Президента України та прес-служби ЗОО ЄЦ

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"