«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Спортивний майданчик зі штучним покриттям подарував дітям Ужгорода Єдиний Центр
2008-11-07 09:50:00

Спортивний майданчик зі штучним покриттям подарував дітям Ужгорода Єдиний Центр

В Ужгородській спеціалізованій школі-інтернаті, що по вулиці Загорській, з’явився сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Належні умови для гри у футбол юним жителям обласного центру створили представники Єдиного Центру. Загалом за підтримки цієї політичної сили на Закарпатті останнім часом відкрито більше десятка подібних майданчиків.

       За словами голови Закарпатської обласної організації Івана Балоги, Єдиний Центр вважає розвиток спортивної інфраструктури краю одним із своїх пріоритетних завдань. Особливо, коли мова йде про дитячі та юнацькі спортивні школи. Бо за таких умов молоде покоління не лише з користю проводять вільний час, а й зростає здоровим.
Тепер новий майданчик мають і учні Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату.
    Як розповів депутат Закарпатської обласної ради, член партії Єдиний Центр Андрій Андріїв: «Ідея створення майданчику, де б дітки могли грати в футбол незалежно від погодних умов, виникла вже давно. Поштовхом до її реалізації стала державна програма з облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям, коли на паритетних засадах здійснюється фінансування з державного бюджету та залучених спонсорських коштів.
Оскільки ми з братом любителі футболу, то й вирішили долучитися до створення першого в Ужгороді такого типу спортивного майданчика, хоча на теренах області їх вже 21. Хочеться своїм прикладом привернути увагу наших бізнесменів, щоб вони також не стояли осторонь, а взяли участь у подібних благодійних заходах».
 

ЗІА \"Простір\" та прес-служби Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"