«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр нагородив кращих спортсменів закарпатських вузів
2008-11-10 09:55:00

Єдиний Центр нагородив кращих спортсменів закарпатських вузів

На базі спорткомплексу “Закарпаття” в місті Берегово вперше проходили спортивні змагання серед студентів вищих навчальних закладів області. Цей захід відбувся за всебічної підтримки Закарпатської обласної організації Єдиного центру та її керівника Івана Балоги.

         У командному заліку перше місце вибороли студенти Мукачівського технологічного інституту. Другою стала молодь Ужгородського національного університету, за який, до речі, успішно виступили корінні берегівчани Андрій Дудич та Григорій Солошенко, котрі вибороли відповідно “золото” та “срібло”. На третій сходині п’єдесталу - команда Закарпатської філії Київського славістичного університету.  Вихованці Закарпатського угорського інституту (м. Берегово) фінішували четвертими, випередивши представників Хустського інституту підприємництва “Україна”.

        Переможцям вручені пам’ятні Кубки, почесні Грамоти, відзнаки і подарунки від основного спонсора змагань – обласної організації  Єдиного центру, її керівника Івана Балоги. Спортсменів щиро вітали очільники Берегівських міської та районної організації Єдиного Центру  – перший заступник міського голови Ольга Бізіля та заступник голови райради Іштван Петрушка.

         Як наголосив у заключному слові директор НСБ “Закарпаття” Василь Машика, змагання на цьому не завершились. Після студентів вищих навчальних закладів у наступному етапі першості за призові місця боротимуться вихованці спеціалізованих навчальних закладів, а відтак – учні загальноосвітніх шкіл.

 

          

 

прес-служби Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"