«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

На Закарпатті триває осіння толока
2008-11-11 09:57:00

На Закарпатті триває осіння толока

На Закарпатті вже стало доброю традицією проведення масових заходів із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема висаджування тут дерев і чагарників, створення зелених зон, парків, скверів. Так, нинішньої весни, згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка, під час весняної толоки лише на Мукачівщині було висаджено понад десять тисяч дерев - кленів, лип, берізок, ясенів, ялин

              За словами керівника секретаріату Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Володимира Шкріби, турбота про навколишнє середовище – справа кожного з нас. Так само усією громадою необхідно дбати про благоустрій конкретного міста чи села і загалом нашого чудового краю. Аби й надалі зберегти та примножити зелені насадження, поліпшити естетичний та санітарний стан  міст та сіл, за ініціативи обласної організації Єдиного Центру нині в Закарпатті проводиться осіння толока. Зокрема, триває впорядкування вулиць, площ, прибудинкових територій, парків, дитячих та спортивних майданчиків, цвинтарів.
            Ідею проведення толоки схвально оцінив і наш земляк, член Президії Єдиного Центру Віктор Балога, який, зокрема, надав всебічну підтримку акції «Посади дерево і збережи його». За активної участі місцевої влади, громад, учнів навчальних закладів області цими днями в багатьох населених пунктах Закарпаття масово висаджують дерева і декоративні чагарники, а вздовж доріг з’являються нові алеї. Учасники толоки щиро вірять: висаджені ними саджанці ще довго милуватимуть око та прислужаться не одному поколінню закарпатців.
          Одним словом, робиться усе, щоб наш мальовничий край, завдяки працелюбству його жителів, ставав ще привабливішим та прекраснішим.
 

Прес-служба Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"