«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кращій сільській бібліотеці Закарпаття подарували сто нових книжок
2008-11-11 15:06:00

Кращій сільській бібліотеці Закарпаття подарували сто нових книжок

Започаткована рік тому Закарпатською обласною універсальною бібліотекою чудова ідея – відзначати щороку кращі сільські книгозбірні -- має стати традицією. Так запевняли на урочистостях з нагоди Дня української мови та писемності начальник управління культури ОДА Юрій Глеба та в.о. заступника голови ОДА, член Ради Ужгородської міської організації Єдиного Центру Омелян Мателешка.

Спочатку до Дня бібліотек визначили кращі бібліотеки в районах. Далі журі об’їхало всіх номінантів і представило свій фотозвіт з коментарями. Кращою сільською книгозбірнею області визнано бібліотеку Нового Села з Виногорадівщини (завідувач – Мелінда Молнар). Друге місце – у Тур’я Пасіки з Перечинщини (Марія Канюк) та Завадки з Воловеччини (Людмила Легета). Третє – у Свободи з Берегівщини (Тетяна Нітраї) та в Руського Поля з Тячівщини (Ірина Роман).
Подяками відзначені також книгозбірні з Імстичева, Ізок, Сокирниці, Верхнього Водяного, Підполоззя. Приємно, що переможцям вручили й призи. Зокрема, бібліотека Нового Села отримала пилосос, який в часто відвідуваному приміщенні абсолютно не зайвий, та сто томів класичних творів світової та української літератури. Меценатом виступила партія «Єдиний Центр».
На круглому столі, присвяченому сільським бібліотекам, говорилося, що більшість бібліотекарів -- пенсійного і перед- пенсійного віку. А ті, хто приходить їм на зміну, часто є людьми, далекими від книжок. Найстрашніше, що молодь масово перестає читати. Власне, згаданий конкурс і має на меті підняти престиж праці сільських бібліотекарів, заохотити їх до активної роботи.
 

Олександр Гаврош

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"