«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У День села Кричево на Тячівщині присутніх вітали і аматори, і народні артисти
2008-11-12 11:53:00

У День села Кричево на Тячівщині присутніх вітали і аматори, і народні артисти

У неділю мешканці села Кричево Тячівського району урочисто відзначили День села – 560 років з часу заснування. І погода посприяла цьому довгоочікуваному дійству, яке відбулося тут вперше, день видався не по-осінньому теплим і сонячним. Настрій панував святковий, переповнений почуттями любові, доброзичливості та гордості за своє рідне село. Бо ж і пишатися його мешканцям по праву є чим – за такий поважний час, воно змужніло, утвердилося в своїй самобутності, породило не одне покоління талановитих людей.

Адже від того, який слід залишає по собі кожен мешканець залежить його процвітання і майбутнє у соціально – економічному, культурному, духовному розвитку. Саме на цьому й акцентували увагу присутніх організатори свята та почесні гості – представники сільської і районної влади, громадськості, які вітали кричівців. Свято бережуть жителі Кричева свою духовну спадщину, на сьогодні тут толерантно вживаються різні релігійні конфесії, представники яких по черзі на сцені долучалися до віншувань односельчанам.
Має село й родзинку – займається розведенням екзотичної породи тварин – буйволів. Цю особливість було відмічено і районною владою, яка підтримує такий народний промисел. Втім, це лише маленька часточка з того, що сьогодні робиться для села. За дуже короткий час у Кричеві було реорганізовано амбулаторію сімейного типу, проведено берегоукріплення, поточний ремонт дороги тощо. На часі – втілення ще кількох проектів, які покращать соціально – економічну сферу цього населеного пункту.
І саме за сприянням голови Тячівської РДА, голови Тячівської районної організації Єдиного Центру Василя Йовдія відбулося урочисте святкування Дня села Кричево. Організатори свята зазначили, що Василь Михайлович приділяє велику увагу таким культурно - масовим заходам. Бо, на його переконання, вони мобілізують громаду, утверджують національні традиції та додають святковості у буденне життя сільських населених пунктів. Тому й День села у Кричеві відбулося на відповідному рівні – на професійній сцені виступали не лише її аматори, а й народний артист України Степан Гіга, якого присутні зустріли і проводжали шаленими оплесками.
- Ми дуже хвилювалися, наскільки вдало нам вдасться провести День села, - зізнався голова Кричівської сільради Василь Іванович Кричфалушій. - Та свято відбулося на славу , й мені здається, що після нього ми станемо більш згуртованими і краще працюватимемо для блага громади. Від імені сільради я висловлюю щиру вдячність всім організаторам, спонсорам і учасникам свята за докладені зусилля та участь у його проведенні.

 

Прес-служби Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"