Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Заява фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді

Фракція Єдиного Центру виступає категорично проти будь-яких спекуляцій на мовній темі в освітній реформі. Так само, як і наші західні сусіди, ми вважаємо, що знання державної мови є одним із головних ідентифікаторів належності до держави.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Іван Балога: За  рік Єдиний Центр став потужною політичною силою, якій повірили люди
2009-03-27 14:44:00

Іван Балога: За рік Єдиний Центр став потужною політичною силою, якій повірили люди

За словами Івана Балоги, першу річницю Єдиний Центр зустрічає з вагомими здобутками та суспільним визнанням. Громадяни сприяли ідеї нашої політичної сили, а ми, в свою чергу, конкретними справами доводили відданість головним принципам єдиноцентристів - правди, патріотизму та прагматизму.

      - Своє основне завдання обласна організація й надалі вбачає в реалізації соціальної політики, зокрема покращенні добробуту закарпатців, - запевняє Іван Балога. - І ми зробимо все, щоб гармонійно розвивалися населенні пункти області.
      Наразі в краї практично завершена розбудова територіальних організацій Єдиного Центру. Вони існують в кожному місті обласного значення, районному центрі та селищі міського типу, первинні осередки створені у більшості сіл Закарпаття.
      Переконливою, на думку Івана Балоги, стала перемога єдино центристів на Тернопільщині. Тут у списку партій, які пройшли до обласної ради – Єдиний Центр на другому місці. Команді, очолюваній нашим земляком Юрієм Чижмарем, висловили довіру майже 15% мешканців Тернопільської області.

      - Нам є з чим йти до виборців, у нас є конкретні результати роботи, стратегія подальшого розвитку та план дій в умовах кризи, план оновлення країни. Ми знаємо що і як робити для покращення добробуту краян. Тому Єдиний Центр з упевненістю дивиться в майбутнє і налаштований на подальші перемоги. Нам повірили люди і попереду у нас найважче – гідними справами виправдати цю довіру, - зазначає Іван Балога, бажаючи однопартійцям віри у власні сили, енергії, оптимізму і наполегливості у повсякденній праці задля покращення добробуту співвітчизників.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"