«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Іван Балога: За  рік Єдиний Центр став потужною політичною силою, якій повірили люди
2009-03-27 14:44:00

Іван Балога: За рік Єдиний Центр став потужною політичною силою, якій повірили люди

За словами Івана Балоги, першу річницю Єдиний Центр зустрічає з вагомими здобутками та суспільним визнанням. Громадяни сприяли ідеї нашої політичної сили, а ми, в свою чергу, конкретними справами доводили відданість головним принципам єдиноцентристів - правди, патріотизму та прагматизму.

      - Своє основне завдання обласна організація й надалі вбачає в реалізації соціальної політики, зокрема покращенні добробуту закарпатців, - запевняє Іван Балога. - І ми зробимо все, щоб гармонійно розвивалися населенні пункти області.
      Наразі в краї практично завершена розбудова територіальних організацій Єдиного Центру. Вони існують в кожному місті обласного значення, районному центрі та селищі міського типу, первинні осередки створені у більшості сіл Закарпаття.
      Переконливою, на думку Івана Балоги, стала перемога єдино центристів на Тернопільщині. Тут у списку партій, які пройшли до обласної ради – Єдиний Центр на другому місці. Команді, очолюваній нашим земляком Юрієм Чижмарем, висловили довіру майже 15% мешканців Тернопільської області.

      - Нам є з чим йти до виборців, у нас є конкретні результати роботи, стратегія подальшого розвитку та план дій в умовах кризи, план оновлення країни. Ми знаємо що і як робити для покращення добробуту краян. Тому Єдиний Центр з упевненістю дивиться в майбутнє і налаштований на подальші перемоги. Нам повірили люди і попереду у нас найважче – гідними справами виправдати цю довіру, - зазначає Іван Балога, бажаючи однопартійцям віри у власні сили, енергії, оптимізму і наполегливості у повсякденній праці задля покращення добробуту співвітчизників.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"