«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Мукачівський Єдиний Центр підтримав осінню Толоку на Закарпатті
2008-11-17 10:17:00

Мукачівський Єдиний Центр підтримав осінню Толоку на Закарпатті

На Закарпатті триває осіння Толока. Мешканці міст та сіл області впорядковують вулиці, площі своїх населених пунктів, прибудинкові території, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчиків. А ще масово висаджують дерева та декоративні чагарники. Ініціатором проведення Толоки виступила обласна організація Єдиного Центру, яку очолює Іван Балога. Приємно відзначити, що з кожним днем до цього масового заходу приєднується усе більше місцевих громад.

       Минулої суботи на толоку зібралися жителі закарпатського Мукачева. Протягом дня усім миром не тільки впорядковували міську територію, а й висаджували нові дерева та кущі. Окрім активістів Єдиного Центру, до роботи приєдналося керівництво міської влади на чолі з секретарем Мукачівської міської ради Золтаном Лендєлом. Допомагали прикрашати рідне місто і працівники комунальних підприємств, освітніх, медичних закладів, учні шкіл, студенти професійно-технічних училищ та вузів.

      В результаті, спільними зусиллями у місті над Латорицею висадили близько трьох тисяч саджанців горіхів та більше тисячі кущів бузку. Учасник толоки впевнені: посаджені з любов’ю і турботою,  навесні ці кущі своїм чудовим ароматом приємно радуватимуть усіх жителів та гостей Мукачева, а молоді горіхи з часом дадуть ще й непоганий врожай.
     За словами керівника секретаріату Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Володимира Шкріби, проведення таких заходів двічі на рік (восени та навесні) уже вже стало доброю традицією. Толоки допомагають зберегти та примножити зелені насадження, поліпшити естетичний та санітарний стан міст та сіл краю, дозволяють кожному мешканцеві долучити до турботи про навколишнє середовище. Бо як стверджує народна мудрість, протягом життя кожна людина має як мінімум посадити дерево.
 

Прес-служби Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"