«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр привітав найстарішого жителя Свалявщини
2008-11-18 10:52:00

Єдиний Центр привітав найстарішого жителя Свалявщини

Днями відзначив своє 105-річчя найстаріший житель Свалявського району мешканець села Мала Мартинка - Мішко Михайло Миколайович. Привітати іменинника прийшли рідні та близькі: діти, онуки, правнуки...

       Гостей зібралося чимало, а ювіляру було що згадати. Бо за свій столітній вік Михайло Михайлович пережив і радісні, і печальні повороти долі.  Його життя було нелегким, пережив дві світові війни, у 1942 році під час бомбардування втратив слух. 35 років тому померла дружина Марта, яку він дуже поважав, а втіху знаходить у нащадках.   Разом із покійною дружиною виростив і виховав 5 синів. Має 14 онуків, 26 правнуків, а нещодавно на світ народився праправнук, появі якого ювіляр дуже зрадів.

       Зі знаменною датою земляка привітав, завітавши на сімейне свято,  Голова Свалявської районної організації Єдиного Центру, перший заступник голови Свалявської РДА Іван Ланьо. Він побажав найстарішому жителю Свалявщини міцного здоров"я, благополуччя, Божої благодаті, наснаги та любові близьких людей.

       Як годиться отримав ювіляр і подарунок.  Від імені народного депутата України, члена Президії Єдиного Центру Василя Петьовки та голови обласної організації Єдиного Центру Івана Балоги імениннику вручили телевізор. Син ювіляра - Михало зазначив, що такий подарунок дуже доречний, бо батько часто дивиться новини, дуже цікавиться останніми подіями в Україні та рідному краї.

       До речі, сьогодні в області проживає 1100 довгожителів, яким виповнилося 90 і більше років. Найбільше їх у Рахівському (120), Мукачівському (109) та Іршавському районах (108). В області мешкають 22 особи у віці понад 100 років.

 

Свалявської районної організації Єдиного Центру та прес-служби Закарпатської ОДА

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"