«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр подарував теплий одяг та взуття дітям з малозабезпечених родин Міжгірщини
2008-11-18 12:31:00

Єдиний Центр подарував теплий одяг та взуття дітям з малозабезпечених родин Міжгірщини

Цього року комплекти зимового одягу та взуття отримали 726 хлопчиків та дівчаток Міжгірського району. Нещодавно у школах Прислопа, В. Бистрого, Торуна та Лопушного подарунки вручав голова Закарпатської облради, керівник Міжгірської районної організації Єдиного Центру Михайло Михайлович Кічковський, який зазначив, що теплий одяг та взуття впору коли на порозі вже зима, тим родинам, де відчувається скрута з коштами.

           За милосердних візитів любо було бачити усмішки дітей. Подарунки, ясна річ, скрашують смуток, який, на жаль, відчувається у настроях із-за матеріальної малозабезпеченості. Радість на обличчях підростаючого покоління воскресала за відвідин 14 листопада шкіл у Негрівці, Горбі, Мерешорі, Брадольці головою Міжгірської РДА, першим заступником голови районної організації Єдиного Центру Іваном Романом та його заступником Василем Радовецьким, які вручили 95 подарунків школярам цих навчальних закладів.

          Користуючись нагодою, керівники району цікавилися умовами навчання дітей, а також передавали їм щирі побажання від Глави Секретаріату Президента України, члена президії Єдиного Центру  Віктора Балоги, який, зокрема, підкреслив, що “знання — це скарб, а вміння вчитися — ключ до нього”, аби в науці були наполегливими, завзятим, а ще дослухалися до порад своїх вчителів та батьків. Бо лиш за цих умов будуть успіхи у житті.

        Всі без винятку директори зазначених шкіл — Михайло Кий, Василь Ярема, Юрій Ігнатишин, Ганна Андрусь, Христина Хланта, а також керівник Синевирсько Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Гавей, де теж напередодні чимало школіярів удостоїлося презентів, від імені педагогічних колективів, учнів та їхніх батьків висловили сердечну вдячність Віктору Балозі за турботу про підростаюче покоління.

       До речі, в кожній школі можна було бачити і нові тенісні столи, що є дарунками від Голови Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Івана Івановича Балоги. Їх отримали 36 загальноосвітніх шкіл району.


 

Міжгірської рйонної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"