«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вогнеборці Тячівщини отримали нові пожежні машини
2008-11-19 11:00:00

Вогнеборці Тячівщини отримали нові пожежні машини

Проблема пожежної безпеки для мешканців віддалених від райцентру населених пунктів Закарпаття надзвичайно актуальна. Особливо, коли мова йде про гірські села чи селища. Бо у тих регіонах, де не вистачає сучасної пожежної техніки, люди можуть вчасно не дочекатися допомоги. Покращити ситуацію вирішили в Тячівському районі.

           Під час недавньої зустрічі з місцевим вогнеборцями голова Тячівськї РДА, член Президії Закарпатської обласної організації Єдиного Центру пообіцяв особисто сприяти у придбанні спецавтомобілів. І ось на днях автопарк трьох пожежних частин району поповнився сучасною технікою. Нові автомобілі отримали пожежні команди селища Солтвино, сіл Нересниця та Чумальово. Загальна вартість закупленої техніки близько 400 тисяч гривень.
           Як наголосив у свої промові Василь Йовдій, це тільки початок реалізації програми сприяння розвитку пожежно-рятувальної служби на території району, адже збереження життя і здоров’я людей є пріоритетним напрямком діяльності органів влади. З отриманням нових пожежних автомобілів Тячівський загін місцевої пожежної охорони, що обслуговує велечезний гірський район, став одним з найбільш боєздатних.
           Ще донедавна приборкувати вогняну стихію доводилося рятувальникам з районного центру, а це в окремих випадках відстань близько 60-70 кілометрів, втрачаючи дорогоцінний час.Тепер пожежні підрозділи стали більш мобільними та наближеними до людей. Зокрема, Нересницька пожежна частина обслуговує велику кількість населених пунктів у напрямку Дубового. А територія відповідальності пожежної частини в селі Чумалево, створеної минулого року, - долина річки Тереблі. А це населені пункти в радіусі 15 кілометрів, де мещкає 32 тисячі жителів.
            За словами Василя Йовдія, невдовзі новий спецавтомобіль матиме і команда вогнеборців села Тересва. Загалом на утримання місцевих пожежних підрозділів цього року виділено 2 млн. гривень.
 

Тячівської районної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"