«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр організував для студентів Мукачева та Ужгорода концерт гурту «Друга ріка»
2008-11-19 13:24:00

Єдиний Центр організував для студентів Мукачева та Ужгорода концерт гурту «Друга ріка»

Закарпатці відсвяткували День студента на концерті відомого українського гурту «Друга ріка». Зокрема, такий подарунок отримало студентство Ужгорода та Мукачева за сприяння голови Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Івана Балоги.

         У вівторок увечері в мукачівському кіноконцертному палаці «Перемога» виступав поп-гурт «Друга ріка». Глядачами та активними поціновувачами сучасної української музики були студенти місцевих вузів. І, що головне, відвідати концерт прихильники гурту могли цілком безкоштовно. Таке свято молодь отримала з нагоди Дня студента за вагомі успіхи у навчанні. А меценатом став голова Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Іван Балога.
        - Люди, які вболівають за майбутнє нашої нації, підростаюче покоління краю, зробили все аби організувати для студентства незабутнє і захоплююче свято, - підкреслив голова Мукачівської міської організації Єдиного Центру Михайло Лабош.
            На концерт гурту «Друга ріка» запросили студентів з усього міста, зокрема молодь з Мукачівського державного університету, та представників місцевих вузів І-ІІ рівнів акредитації: аграрного коледжу, кооперативного фінансово-комерційного технікуму. Усього в палаці «Перемога» зібралося близько 500 молодих мукачівців. Виступ поп-гурту прийшовся їм до смаку. Обійшлося без довгих розминок та тривалих розігрівів. Бо «Друга ріка» одразу задала справжній молодіжний драйв, виконавши свої найпопулярніші хіти. Більшість глядачів підспівували, а немало з них танцювали біля сцени. Одне слово, тих, хто нудьгував не було.
           За словами Михайла Лабоша, такі концерти вже стають на Закарпатті та, зокрема, в Мукачеві доброю і незмінною традицією. І допомагає в цьому регіональна організація Єдиного Центру. Так, у всіх на пам’яті серпневий концерт «Мукачеве збирає та єднає друзів». Тоді на Центральному стадіоні міста зібралося більше 30 тисяч глядачів аби послухати виступи зірок української естради. Окрім того, на початку нового навчального року, завдяки сприянню народного депутата України, члена Президії Єдиного Центру Василя Петьовки, лідерів учнівського самоврядування шкіл Мукачева запросили до кіноконцертного залу «Перемога» на виступ популярного гурту «Скрябін».
         У середу ввечері побувати на концерті гурту «Друга ріка» матимуть змогу студенти Ужгородських вузів.

 

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"