«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр передає дитячим садочкам Закарпаття кольорові телевізори
2008-11-20 12:57:00

Єдиний Центр передає дитячим садочкам Закарпаття кольорові телевізори

Юні відвідувачі садочків по-дитячому радіють несподіваним подарункам. На запитання представників Єдиного Центру, що ж будуть дивитися по новенькому телевізору, дітлахи впевнено вигукують \"Му-ль-ти-ки!\" А керівники та вихователі дошкільних навчальних закладів передають щирі слова подяки меценатам - Закарпатській обласній організації Єдиного Центру та її голові Івану Балозі за сприяння в організації дозвілля вихованців.

         До недавнього часу для колективів багатьох дитячих садків області телевізори були хіба що мрією. Докорінно змінити ситуацію та надати вихованців дошкільних навчальних закладів можливість переглядати улюблені мультфільми, цікаві та пізнавальні дитячі телепередачі вирішив Єдиний Центр. І невдовзі у всіх без виключення ДНЗ області будуть нові кольорові телевізори.
         У Перечинському районі подарунки до дитячих садочків привозили голова районної організації Єдиного Центру Юрій Шеян, голова РДА, член Ради Перечинської районної організації Єдиного Центру Михайло Данча та керівник секретаріату райорганізації Надія Чомоляк. Окрім виконання приємної місії, вони цікавилися умовами перебування юних вихованців, їх відпочинком, харчуванням. Та одночасно з’ясовували інші потреби дошкільних закладів аби долучитися до їх вирішення. Після відвідин гостей нові телевізори отримали 7 дитячих садочків району. Це ДНЗ «Термок» у Перечині, а також Ворочівський, Зарічівський, Порошківський, Сіверський, Тур’я-Бистрянський та Тур’я-Пасіцький дитячі садочки.
         За словами Юрія Шеяна, Єдиний Центр вкотре показав дієвий приклад справжньої турботи про підростаюче покоління. І подібні благочинні акції незмінно будуть продовжені.
         Отримали кольорові телевізори і усі дитячі садочки Рахівського району Закарпаття. Тут дошкільних навчальних закладів, які потребували «блакитних екранів», виявилося 25. Кожен з них відвідав голова Рахівської районної організації Єдиного Центру Володимир Приступа. Тепер маленькі рахівчани також матимуть змогу переглядати в дитячому садочку мультфільми.
           Як підкреслив у спілкуванні з вихователями Володимир Приступа, такий вияв людяності, благородства і турботи про підростаюче покоління є свідченням високої репутації Єдиного Центру, професіоналізму його представників, їхньої чуйності і любові до дітей, майбутнього нашої нації. А стояти осторонь і не робити якихось дієвих кроків, тим більше коли йде мова про вирішення проблем юних мешканців краю - ознака байдужості.

         Акції з передачі  дошкільним навчальним закладам кольорових телевізорів тривають наразі в інших районах області.

 

Прес-служба Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"