«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Персональні дані

Володимир Шкріба

Член Політичної Ради Єдиного Центру, керівник секретаріату Закарпатської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Шкріба Володимир Іванович народився 2 грудня 1967 року в місті Мукачево Закарпатської області.

Після закінчення середньої школи в 1985 році вступив на навчання до Ужгородського державного університету. З грудня 1985 по листопад 1987 р. проходив військову строкову службу у військовій частині № 43143 в м. Ленінграді. З 1987 року продовжив навчання на філологічному факультеті Ужгородського державного університету, який закінчив в 1990 році і отримав кваліфікацію “Філолог. Викладач української мови і літератури».

Свою трудову діяльність розпочав у 1990 році вчителем української мови та літератури в Мукачівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16. З грудня 1998 по січень 2003 року працював у Мукачівському міськвиконкомі на посадах головного спеціаліста оргвідділу, завідувача відділу з питань внутрішньої політики.

З лютого 2003 по лютий 2005 року – помічник-консультант народного депутата України О.Морозова; з березня по травень 2005 року –помічник-консультант народного депутата України В.Балоги. З травня 2005 по травень 2006 року - керівник виконкому Закарпатської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”; з червня 2006 р. по червень 2007 р. – помічник-консультант народного депутата України І. Кріля.

З червня 2007 року працював керівником виконкому Закарпатської обласної організації політичної партії „Народний Союз Наша Україна”. у березні 2006 року обраний депутатом Закарпатської обласної ради.

На даний час – керівник секретаріату Закарпатської обласної організації Єдиного Центру.

Одружений. Разом з дружиною виховує двох дітей.

Діалогивсі