«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Миколай прийшов до кожної закарпатської дитини
2009-12-18 15:36:00

Миколай прийшов до кожної закарпатської дитини

Цієї ночі у наші оселі завітає Святий Миколай. Вдома роздати подарунки діткам йому допоможуть батьки, а от сьогодні — у п'ятницю — це зробили активісти Єдиного Центру. Вже 5-й рік поспіль у краї за ініціативи лідера Єдиного Центру Віктора Балоги проводиться благодійна акція з нагоди цього чудового свята. Цього року кожна дитина області також не залишиться без подарунків від Віктора Івановича.

Навідалися єдиноцентристи у дитячі садочки та школи і в Ужгороді. Зранку депутат Ужгородської міськради Ярослава Гасинець, депутати облради Андрій Андріїв та Володимир Чубірко завітали до дитсадку “Ластовічка”. Там наймолодші дітки показали гостям, що гарно вміють співати пісні для Святого Миколая. Відтак отримали смачні солодощі. “Гостей ми чекали нетерпляче, -- говорить завідувачка дитсадка Віра Жменяк -- Ми любимо це свято, бо знаємо, що у нас, завдяки Віктору Івановичу, є постійний Миколай, який нік оли не підводить діточок. Відчуваємо, що ці подарунки — від душі”.

 

Ужгородська гімназія — ще один заклад, куди завітали депутати. Незважаючи на те, що тут вчаться старші діти, подарункам вони зраділи не менше молодших. “Гімназія є однією з кращою шкіл не лише Ужгорода, а й області, -- звернулася до учнів Ярослава Гасинець. -- Так що думаю, у вас виростають одні із найцінніших людей, які принесуть користь краю, а може й Україні. Хочеться вам цього побажати і надалі. А з нагоди свята Миколая, як це уже склалося 5 років поспіль, хочемо передати вам солодощі від Віктора Балоги”.

 

“Різні люди, різні партії йдуть до влади, і отримуючи її, потім ведуть себе по-різному, -- додав Володимир Чубірко. -- Партія Єдиний Центр і її лідер Віктор Балога показали, що вони відповідальні. І незалежно від того, будуть вибори чи ні, будучи при владі чи в опозиції, практично кожного місяця єдиноцентристи організовують благодійні акції. З нагоди Святого Миколая діти кожного садка, школи та спеціальних навчальних закладів отримають цими днями від Віктора Івановича 192 тисячі солодких подарунків. Саме стільки на Закарпатті нині виховується дітей”.

 

ЗІА "Простір"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"