«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

«Єдиний Центр» закликає владу не підігрувати радикалам по обидві сторони кордону

Закарпатська обласна організація політичної партії «Єдиний Центр» заявляє, що будь-які розмови про розміщенні на території краю моніторингових місій ОБСЄ – це підігрівання радикалам по обидві сторони кордону.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Петьовка: Єдиний Центр не просився до «Нашої України»
2008-10-29 16:55:00

Петьовка: Єдиний Центр не просився до «Нашої України»

Ексклюзивне інтерв`ю члена Президії Єдиного Центру, народного депутата України Василя Петьовки газеті \"Високий Замок\"

- Єдиний Центр готовий до виборів, - каже у розмові з кореспондентом «ВЗ» член цієї партії Василь Петьовка. - В якому саме форматі підемо на них, вирішить з’їзд. Скоріш за все, це буде самостійний похід.
- Чим ви провинилися перед «Нашою Україною», що там категорично не хочуть брати вас у свою виборчу команду? Про це заявляли голова партії В’ячеслав Кириленко, члени «НУ» Руслан Князевич, Ірина Геращенко, Ксенія Ляпіна…
- Перераховані вами люди – це далеко не вся «Наша Україна». Мені здається, що трошки неправильно поводять себе певні члени цієї партії, заявляючи ту чи іншу позицію. Ми не просилися до «Нашої України». А якщо не просилися, то хто ж нам може відмовляти?
- Але ж такий союз був би логічним з огляду на те, що, так само, як «Наша Україна», ви позиціонуєте себе президентською силою?
- Нас ніхто не питав, чи ми хочемо іти разом з «Нашою Україною». Кажу вам: ми підемо на вибори як окрема політична сила.
- Якщо з «Нашою Україною» виборчий союз у вас таки не складеться, - хто може бути вашим партнером на виборах? Кажуть про потенційну співпрацю Єдиного Центру з Блоком Леоніда Черновецького, з Партією підприємців і промисловців Анатолія Кінаха…
- Такого нема, таким шляхом ми не йдемо. Хоча, скажу вам: у Єдиному Центрі сьогодні перебуває понад півсотні членів колишніх партій – у тому числі від Черновецького, Кінаха. Іншого виду партнерства поки що не передбачається. Ми підбираємо до лав партії реальних людей, хочемо з ними самі йти до парламенту. Про той чи інший блок переговорів сьогодні не ведемо.
- Є багато розмов про те, хто очолить виборчий список і штаб Єдиного Центру. Все зводиться до особи Віктора Балоги, який начебто планує написати заяву про звільнення з посади голови Секретаріату Президента – щоб сконцентруватися на виборчій кампанії Єдиний Центр…
- Це все здогадки. Люди, які поширюють їх, мають у цьому певний інтерес. Немає жодного сумніву у тому, що Віктор Іванович буде у виборчому списку «Єдиного Центру». А хто очолить цей список і все таке інше – належить до компетенції з’їзду. Я був би неетичним по відношенню до своїх колег, якби вам зараз щось сказав. Давайте не перебільшувати і не брати на себе чужі повноваження. У мене, як одного з членів Єдиного Центру, можуть бути ті чи інші пропозиції, однак все вирішуватиме з’їзд. Треба все робити вчасно і не спішити поперед батька у пекло. Коли на те прийде час, все буде відомо.
 

Іван Фаріон \"Високий Замок\"

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"